5 způsobů pití alkoholu

0

Jakými způsoby se dá pít alkohol? Věříme, že většina z nás si už vyzkoušela téměř všechny varianty.

Znáte to, když se už v pondělí ve škole/práci začneš těšit na ten vysněný pátek, který přijde jako odměna za těch hnusných 5 dní, tvůj stres uspokojují myšlenky na to, jak se po těžkém pracovním týdnu konečně napiješ a čistá voda to určitě nebude. Jakými způsoby pijeme alkohol?

1. Dneska nepiju

Tato situace nastává hlavně tedy, když jste se minulý víkend opili až moc a teď jste se rozhodli, anebo teda aspoň si myslíte, že jste se rozhodli, že si dáte aspoň na jeden víkend pauzu a řeknete si, že se dokážete bavit i bez alkoholu. Což pravděpodobně i dokážete, no ne ve společnosti, v jaké jste… Po ukecávání vašich kamarádů jim přikývnete: „Dobře, dám si s vámi, ale jen jednoho panáka!“ No, to určitě nebude všechno, pokud teda nemáte ocelovou vůli. Nakonec i tak skončíte tak, jak minulý víkend, možná trochu lépe anebo hůř, to není podstatné.

2. Pití na slušňáka

Takto pijí lidé, kteří na odreagování nepotřebují litr vodky, nebo nějaké jiné lihoviny, znají svoje hranice a limity a chtějí do sebe dostat jen tolik, aby se dostali do fajn nálady, a to už ví, že je čas přestat. Tito lidé se nevzbudí s takovou opicí, že jim vybuchne hlav, stejně tak nepotřebují mít u postele bandasku plnou vody. Pokud jste mezi nimi, tak vám gratulujeme.

3. Na démona

Toto je přesně ten způsob, kdy do toho jdete s tím, že budete „na demóna“, protože vypít tolik alkoholu by žádná pozemská bytost nedokázala. No vy jste výjimeční. Alkohol pijete, jakoby to byla voda a ne vodka, chvíli si užíváte tu euforii, smějete se, začíná se vám všechno točit a potom přijde ten moment, kdy objímáte záchod a něco si pro sebe jen mrmláte. Samozřejmě objímat záchod je ještě jedna z těch lepších variant. Sice si aspoň půlku toho večera nepamatujete, no užili jste si to naplno a tak to má přece být.


Pokračování článku najdete na další stránce.

- REKLAMA -
 

>

1 2>

1 2